top of page

Karsu Tesisat olarak sizlere kaliteli ve güvenilir tesisat hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Uzman kadromuz ve tecrübeli ekiplerimizle her türlü tesisat sorunlarınızı çözmek için buradayız.

Firmamız, su tesisatı, doğalgaz tesisatı, ısıtma ve soğutma sistemleri gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak, işimizi titizlikle ve özenle yapmaktayız.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli olarak kendimizi geliştirmekte ve teknolojik yenilikleri takip etmekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve sorunlarına hızlı çözümler üretmek için çalışmaktayız.

Karsu Tesisat olarak, sizlere güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı tesisat hizmetleri sunmayı amaçlıyoruz. Bizimle iletişime geçerek tesisat sorunlarınızı güvenle bize emanet edebilirsiniz.

İlginiz ve güveniniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla, Karsu Tesisat

karsu

MÜŞTERI GÖRÜŞLERI

Birinci Ağızdan

Evimizdeki su tesisatında uzun süredir yaşadığımız kaçak sorununu nihayet çözen bu hizmetten gerçekten çok memnun kaldım. Ekip randevu saatine tam zamanında geldi ve hızlıca işe koyuldu Kaçak tespiti konusunda son derece profesyonel ve donanımlıydılar. Tespit işlemini hassas cihazlarla gerçekleştirdiler ve kaçağın yerini nokta atışı ile buldular.

F. Kaya

Evdeki tesisat kaçağını tespit edip hızlıca onardılar. Ekip son derece profesyonel ve işinde uzman. Hizmetlerinden çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim

N. Yılmaz

Karsu Tesisat ile birçok kez çalışma fırsatım oldu ve her seferinde mükemmel hizmet aldım. Evime sıfırdan tesisat çekme işlemini de büyük bir titizlikle gerçekleştirdiler. Ekip son derece profesyonel, güvenilir ve işlerinde uzman. Her aşamada bilgi verip, işlerini hızlı ve temiz bir şekilde tamamladılar. Hizmetlerinden çok memnunum ve gönül rahatlığıyla tavsiye ederim

K. Demir

Leaky Sink Drain Pipe

MÜŞTERI GÖRÜŞÜ EKLEYIN

Memnun kaldınız mı?

Bizi arkadaşlarınıza önerir miydiniz?

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page